Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Strona korzysta z ciasteczek!

Wykład Marty Marek o obrazie ,,Chrystus w domu Marii i Marty”

Najważniejsze informacje
Limit osób: 40
Udział bezpłatny.
Obowiązuje rezerwacja Centrum Obsługi Zwiedzających, adres: Rynek Główny 35, telefon: (12) 426 50 60, email: info@muzeumkrakowa.pl

Zapraszamy na wykład.

Na naszej ekspozycji w Świetlicy zaszły niewielkie, ale znaczące zmiany. Do kolekcji młodopolskiego malarstwa dołączył niedawno zakupiony przez Muzeum Krakowa obraz Włodzimierza Tetmajera ,,Chrystus w domu Marii i Marty”. Inaugurując jego obecność na wystawie zapraszamy na wykład Marty Marek, kierowniczki działu Historii i Sztuki Krakowa Nowożytnego, która przybliży nam malarstwo Włodzimierza Tetmajera i historię tego nowonabytego dzieła. Będzie do okazja do wnikliwej analizy obrazu, poznania ukrytych w nim znaczeń oraz kontekstów.

Osoba prowadząca: Marta Marek
Najważniejsze informacje