Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN

Siła sieci (w) edukacji

Zapraszamy na spotkanie wokół oferty edukacyjnej Muzeum Krakowa

Muzeum Krakowa zaprasza do udziału w wydarzeniu „Siła sieci (w) edukacji” – spotkanie dla nauczycieli wokół oferty zajęć online Muzeum Krakowa.

Wydarzenie odbędzie się 1 lutego 2021 (poniedziałek) w godz. 15:00-17:30 na platformie Zoom.

Podczas spotkania osoby uczestniczące będą miały możliwość nie tylko zapoznania się z ofertą zajęć edukacyjnych online Muzeum Krakowa.  W programie zostały przewidziane warsztaty pokazowe oraz podnoszące kompetencje w zakresie wykorzystywania przestrzeni lokalnej w edukacji szkolnej czy budowana narracji wokół muzealiów.

„Siła sieci (w) edukacji” będzie również okazją do spotkania, oraz pierwszym wydarzeniem z oferty programu dla nauczycieli, którą Muzeum Krakowa przygotowało dla tej grupy odbiorczej na 2021 rok.

Dlatego do udziału w spotkaniu zapraszamy aktywnych zawodowo nauczycieli/nauczycielki różnych przedmiotów zainteresowanych nie tylko podniesieniem swoich kompetencji dydaktycznych czy szukaniem nowych inspiracji do prowadzenia zajęć online. Zapraszamy wszystkich tych, którzy są ciekawi jak robi to Muzeum Krakowa.

Aby wziąć udział w wydarzeniu „Siła sieci (w) edukacji” należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem:

Na zgłoszenia czekamy do 28 stycznia 2021 r.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Katarzyną Kotulą-Domagała z Działu Edukacji Muzeum Krakowa: k.kotula-domagala@muzeumkrakowa.pl