T_ALT_MENU_TICKETT_ALT_MENU_AVAILABILITYEN
Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiczną, wszystkie oddziały Muzeum Krakowa będą nieczynne w dniach 7 listopada - 27 grudnia 2020. Zapraszamy niebawem!

Zaproszenie do składania ofert najmu lokalu użytkowego w oddziale „Muzeum Podgórza”

Kolorowe zdjęcie przedstawiające wnętrze
Dział Administracji tel. 12 619 23 29 k.jalowiec-malinowska@muzeumkrakowa.pl.

Informacje na temat wynajmu lokalu

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa z siedzibą w Krakowie, Rynek Główny 35, działające jako gminna instytucja kultury zaprasza Państwa do składania ofert dotyczących najmu lokalu użytkowego z przeznaczeniem na prowadzenie kawiarni.

Zaproszenie do składania ofert najmu lokalu użytkowego w oddziale  „Muzeum Podgórza”
w Krakowie, ul. Powstańców Wielkopolskich 1

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa z siedzibą w Krakowie, Rynek Główny 35, działające jako gminna instytucja kultury zaprasza Państwa do składania ofert dotyczących najmu lokalu użytkowego z przeznaczeniem na prowadzenie kawiarni w oddziale „Muzeum Podgórza”.

Muzeum Podgórza mieści się w odrestaurowanych budynkach dawnego Zajazdu pod Św. Benedyktem w Krakowie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 1. Misją Muzeum jest popularyzowanie wiedzy na temat dziejów Podgórza od czasów najdawniejszych, legendarnych, aż po współczesność. Pragniemy, aby miejsce to spełniało dla osób zwiedzających nie tylko funkcje poznawczo–edukacyjne, ale było gwarantem atrakcyjnego spędzania wolnego czasu.

Opis oferty najmu lokalu:
1. Oferta najmu obejmuje:
a. lokal użytkowy o powierzchni 47m2, położony na parterze z wejściem od strony ul. Limanowskiego (wejście główne do muzeum) lub od strony ul. Powstańców Wielkopolskich (przez bramę wjazdową),
b. dwa pomieszczenia:  sanitarne i socjalne, o łącznej powierzchni 12m2 zlokalizowane na poziomie -1,
c. powierzchnia zewnętrzna przeznaczona na organizację ogródka ok. 25 m2 zlokalizowana na wewnętrznym dziedzińcu muzeum.
2. Preferowane przeznaczenie lokalu – kawiarnia z możliwością organizacji warsztatów, spotkań, koncertów muzycznych itp.. W lokalu dopuszcza się sprzedaż piwa oraz napojów alkoholowych do 4,5% zawartości alkoholu. Muzeum zastrzega sobie prawo do zmiany decyzji dotyczącej sprzedaży alkoholu w sytuacji zaistnienia incydentów mogących negatywnie wpływać na wizerunek Muzeum.
3. W lokalu dopuszcza się prowadzenie innej działalności, niż wskazana w pkt. 2,  harmonizującej z charakterem oddziału.
4. Godziny otwarcia lokalu do uzgodnienia.
5. Wyposażenie lokalu:
a) stoliki okrągłe o średnicy 80 cm z płyty HPL 6 szt.,
b) krzesła plastikowe z drewnianymi nogami 24 szt.,
c) zabudowa lady barowej,
d) szafki kuchenne,
e) zlew stalowy jednokomorowy, zlew stalowy dwukomorowy.
6. Koszty najmu:
a) miesięczny czynsz najmu,
b) zużycie wody i odprowadzenie nieczystości,
c) energia elektryczna,
d) ogrzewanie c.o,
e) wywóz odpadów komunalnych.
7. Czas trwania umowy – umowa na czas nieoznaczony z 3–miesięcznym okresem wypowiedzenia. Data rozpoczęcia działalności do ustalenia.

Oferty najmu lokalu prosimy przesyłać na adres e-mail:  k.jalowiec-malinowska@muzeumkrakowa.pl.
Otrzymanie oferty zostanie potwierdzone e-mailem.

Oferty powinny zawierać:
a) dane oferenta – pełna nazwa, adres siedziby, NIP/Regon, dane kontaktowe,
b) krótki opis prowadzonej przez oferenta działalności,
c) koncepcję prowadzenia działalności w lokalu,
d) deklarowaną datę rozpoczęcia działalności,
e) deklarowaną wysokość miesięcznego czynszu najmu netto.

Serdecznie zapraszamy do osobistego obejrzenia powierzchni przeznaczonej do wynajęcia.
W celu umówienia spotkania lub otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Administracji, tel. (12) 6192329 lub mailowy na adres k.jalowiec-malinowska@muzeumkrakowa.pl.
Kolorowe zdjęcie przedstawiające wnętrze
Dział Administracji tel. 12 619 23 29 k.jalowiec-malinowska@muzeumkrakowa.pl.