Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN
Zgodnie z zaleceniami rządowymi informujemy, że od dnia 20 marca 2021 r. wszystkie oddziały Muzeum Krakowa są zamknięte. Nie ustajemy jednak opowiadać Państwu o Krakowie, zapraszamy na naszą stronę internetową oraz media społecznościowe. Mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy się znowu w naszych oddziałach.

Zaproszenie do składania ofert najmu lokalu użytkowego w oddziale „Muzeum Podgórza” w Krakowie, ul. Powstańców Wielkopolskich 1

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa z siedzibą w Krakowie, Rynek Główny 35, działające jako gminna instytucja kultury zaprasza Państwa do składania ofert dotyczących najmu lokalu użytkowego w oddziale „Muzeum Podgórza”.

Opis oferty najmu lokalu:

1. Oferta najmu obejmuje:
    • lokal użytkowy o powierzchni 51 m2, położony na parterze z wejściem od strony ul. Limanowskiego (wejście główne do muzeum) lub od strony ul. Powstańców Wielkopolskich (przez bramę wjazdową). Lokal jest przechodni, do sali konferencyjnej wydzielonej ścianką mobilną widoczną na zdjęciach.
    • dwa pomieszczenia:  sanitarne i socjalne, o łącznej powierzchni 12 m2 zlokalizowane na poziomie -1. Istnieje możliwość wynajęcia powierzchni bez części sanitarnej i socjalnej, opisanej w ust. 1 lit. b).
  2. Preferowane przeznaczenie lokalu – kawiarnia z możliwością organizacji warsztatów, spotkań, koncertów muzycznych itp.. W lokalu dopuszcza się sprzedaż piwa oraz napojów alkoholowych do 4,5% zawartości alkoholu. Muzeum zastrzega sobie prawo do zmiany decyzji dotyczącej sprzedaży alkoholu w sytuacji zaistnienia incydentów mogących negatywnie wpływać na wizerunek Muzeum.
  3. W lokalu dopuszcza się prowadzenie innej działalności, niż wskazana w pkt. 2,  harmonizującej z charakterem oddziału, np. pracownia twórcza, miejsce integracji społecznej itp.
  4. Istnieje możliwość udostępnienia powierzchni na dziedzińcu na organizację ogródka ok. 20 m2.
  5. Godziny otwarcia lokalu do uzgodnienia.
  6. Wyposażenie lokalu:
    • stoliki okrągłe o średnicy 80 cm z płyty HPL 6 szt.,
    • krzesła plastikowe z drewnianymi nogami 24 szt.,
    • zabudowa lady barowej,
    • szafki kuchenne,
    • zlew stalowy jednokomorowy, zlew stalowy dwukomorowy.
  7. Koszty najmu:
    • miesięczny czynsz najmu,
    • zużycie wody i odprowadzenie nieczystości,
    • energia elektryczna,
    • ogrzewanie c.o,
    • wywóz odpadów komunalnych.
  8. Czas trwania umowy – umowa na czas nieoznaczony z 3–miesięcznym okresem wypowiedzenia lub na czas oznaczony nie dłuższy niż 3 lata.
  9. Minimalna stawka czynszu za 1m2 wynosi 30 zł netto.

Oferty prosimy składać do dnia 22.03.2021 r. na adres e-mail: fundusze@muzeumkrakowa.pl

Oferty powinny zawierać:

1. dane oferenta – pełna nazwa, adres siedziby, NIP/Regon, dane kontaktowe,
  2. krótki opis prowadzonej przez oferenta działalności,
  3. koncepcję prowadzenia działalności w lokalu,
  4. deklarowaną datę rozpoczęcia działalności,
  5. deklarowaną wysokość miesięcznego czynszu najmu netto, z podaniem stawki za 1m2.

Serdecznie zapraszamy do osobistego obejrzenia powierzchni przeznaczonej do wynajęcia.

W celu umówienia spotkania lub otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Sprzedaży i Pozyskiwania Funduszy, tel. (12) 6192 316 (lub 352), 509924055.