Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN
Zgodnie z zaleceniami rządowymi informujemy, że od dnia 20 marca 2021 r. wszystkie oddziały Muzeum Krakowa są zamknięte. Nie ustajemy jednak opowiadać Państwu o Krakowie, zapraszamy na naszą stronę internetową oraz media społecznościowe. Mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy się znowu w naszych oddziałach.

Zaproszenie do składania ofert najmu powierzchni na Barbakanie w Krakowie, ul. Basztowa

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa z siedzibą w Krakowie, Rynek Główny 35, zaprasza Państwa do składania ofert najmu powierzchni użytkowej w filii „Barbakan”, zlokalizowanym na ul. Basztowej w Krakowie.

Opis oferty najmu lokalu:

1. Oferta najmu obejmuje powierzchnię dziedzińca z przeznaczeniem na prowadzenie kramów/stoisk handlowych oferujących tradycyjne staropolskie przysmaki np. miody, sery oraz wyroby szeroko rozumianego rzemiosła tradycyjnego,  jak np.  rymarstwo i kaletnictwo, stolarstwo, kowalstwo tradycyjne, wyrób tradycyjnych instrumentów muzycznych, wyrób ceramiki i biżuterii stylizowanej, tkactwo i hafciarstwo artystyczne lub inne.
  2. Dopuszcza się prowadzenie innej działalności, niż wskazana w pkt. 1,  podkreślającej średniowieczny charakter obiektu.
  3. Powierzchnia kramu/stoiska nie powinna przekraczać 4 m2.
  4. Koszty najmu:
    • miesięczny czynsz najmu,
    • zużycie wody i odprowadzenie nieczystości,
    • energia elektryczna,
    • wywóz odpadów komunalnych.
  5. Czas trwania umowy – umowa na czas oznaczony. Możliwy okres najmu 01.05.2021 r. ­– 31.10.2021 r..
  6. Minimalna stawka czynszu najmu powierzchni wynosi 8,50 zł netto za 1m2 za 1 dzień. Oferty składane poniżej tej kwoty nie będą rozpatrywane.
Oferty najmu lokalu prosimy składać do dnia 09.04.2021 r. na adres e-mail: fundusze@muzeumkrakowa.pl

Oferty powinny zawierać:

1. dane oferenta – pełna nazwa, adres siedziby, NIP/Regon, dane kontaktowe,
  2. krótki opis prowadzonej przez oferenta działalności,
  3. koncepcję prowadzenia działalności, w tym wykaz proponowanego asortymentu,
  4. powierzchnię kramu/stoiska podaną w m2 (metrach kwadratowych),
  5. proponowany czas trwania umowy. Prosimy podać wybrany (ciągły) przedział czasowy w okresie 01.05.2021 r. ­– 31.10.2021 r.., nie krótszy niż 60 dni.
  6. deklarowaną stawkę czynszu najmu netto za 1m2 za 1 dzień.

Serdecznie zapraszamy do osobistego obejrzenia powierzchni przeznaczonej do wynajęcia.

W celu złożenia oferty, otrzymania dodatkowych informacji lub obejrzenia lokalu prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Sprzedaży i Pozyskiwania Funduszy, tel. (12) 6192 316 (lub 352), 509924055.