Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN
Zgodnie z zaleceniami rządowymi informujemy, że od dnia 20 marca 2021 r. wszystkie oddziały Muzeum Krakowa są zamknięte. Nie ustajemy jednak opowiadać Państwu o Krakowie, zapraszamy na naszą stronę internetową oraz media społecznościowe. Mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy się znowu w naszych oddziałach.

Zaproszenie do składania ofert najmu powierzchni w Domu pod Krzyżem

ul. Szpitalna 21

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa z siedzibą w Krakowie, Rynek Główny 35, zaprasza Państwa do składania ofert najmu lokalu w Domu pod Krzyżem zlokalizowanym na ul. Szpitalnej 21 w Krakowie. W budynku mieści się Centrum Interpretacji Niematerialnego Dziedzictwa Krakowa.

Opis oferty najmu lokalu:

1. Oferta najmu obejmuje lokal użytkowy składający się z dwóch pomieszczeń o łącznej powierzchni 82,41 m2, położony na poziomie -1 (piwnica). Pomieszczenia są po remoncie, ogrzewane. Lokal nie posiada odrębnego zaplecza sanitarnego.
  2. Preferowane przeznaczenie lokalu – pracownia twórcza, galeria, studio.
  3. W lokalu dopuszcza się prowadzenie innej działalności, niż wskazana w pkt. 2,  harmonizującej z charakterem oddziału.
  4. Godziny otwarcia lokalu do uzgodnienia.
  5. Koszty najmu:
    • miesięczny czynsz najmu,
    • zużycie wody i odprowadzenie nieczystości,
    • energia elektryczna,
    • ogrzewanie c.o,
    • wywóz odpadów komunalnych.
  6. Czas trwania umowy – umowa na czas nieoznaczony z 3–miesięcznym okresem wypowiedzenia.
  7. Data rozpoczęcia działalności do ustalenia.
  8. Minimalna stawka czynszu za 1m2 wynosi 30 zł netto. Oferty składane poniżej tej kwoty nie będą rozpatrywane.

Oferty najmu lokalu prosimy składać do dnia 22.04.2021 r. (włącznie) na adres e-mail: fundusze@muzeumkrakowa.pl

Oferty powinny zawierać:

1. Dane oferenta – pełna nazwa, adres siedziby, NIP/Regon, dane kontaktowe.
  2. Krótki opis prowadzonej przez oferenta działalności.
  3. Koncepcję prowadzenia działalności w lokalu.
  4. Proponowaną datę rozpoczęcia działalności.
  5. Deklarowaną wysokość miesięcznego czynszu najmu netto, z podaniem stawki za 1m2.

Serdecznie zapraszamy do osobistego obejrzenia powierzchni przeznaczonej do wynajęcia.

W celu złożenia oferty, otrzymania dodatkowych informacji lub obejrzenia lokalu prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Sprzedaży i Pozyskiwania Funduszy, tel. (12) 6192 316 (lub 352), 509924055, e-mail:  fundusze@muzeumkrakowa.pl