Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN
Zgodnie z zaleceniami rządowymi informujemy, że od dnia 20 marca 2021 r. wszystkie oddziały Muzeum Krakowa są zamknięte. Nie ustajemy jednak opowiadać Państwu o Krakowie, zapraszamy na naszą stronę internetową oraz media społecznościowe. Mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy się znowu w naszych oddziałach.

Zaproszenie do składania ofert najmu powierzchni w Domu pod Krzyżem

ul. Szpitalna 21

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa z siedzibą w Krakowie, Rynek Główny 35, zaprasza Państwa do składania ofert najmu powierzchni dziedzińca w Domu pod Krzyżem, zlokalizowanym na ul. Szpitalnej 21 w Krakowie. W budynku mieści się Centrum Interpretacji Niematerialnego Dziedzictwa Krakowa.

Opis oferty najmu lokalu:

1. Oferta najmu obejmuje powierzchnię ogrodzonego dziedzińca z przeznaczeniem na prowadzenie ogródka gastronomicznego.
  2. Powierzchnia ogródka nie powinna przekraczać 40 m2.
  3. Koszty najmu:
    • miesięczny czynsz najmu,
    • zużycie wody i odprowadzenie nieczystości,
    • wywóz odpadów komunalnych.
  4. Działalność w ogródku może być prowadzona w okresie 15.05.2021 r. ­– 19.09.2021 r., w dniach:
    • wtorek, piątek, sobota i niedziela – w godz. 10.00-17.00,
    • poniedziałek, środa i czwartek – w godz. 8.30–16.30.
  5. Czas trwania umowy – umowa na czas oznaczony, w uzgodnionym okresie.
  6. Minimalna stawka czynszu najmu powierzchni wynosi 5 zł netto za 1m2 za 1 dzień. Oferty składane poniżej tej kwoty nie będą rozpatrywane.

Oferty najmu prosimy składać do dnia 22.04.2021 r. (włącznie) na adres e-mail: fundusze@muzeumkrakowa.pl

Oferty powinny zawierać:

1. Dane oferenta – pełna nazwa, adres siedziby, NIP/Regon, dane kontaktowe.
  2. Krótki opis prowadzonej przez oferenta działalności.
  3. Powierzchnię ogródka podaną w m2 (metrach kwadratowych),
  4. Proponowany czas trwania umowy. Prosimy podać wybrany przedział czasowy w okresie 15.05.2021 r. ­– 19.09.2021 r.. oraz proponowane dni tygodnia, w których ogródek będzie funkcjonował.
  5. Deklarowaną stawkę czynszu najmu netto za 1m2 za 1 dzień.

Serdecznie zapraszamy do osobistego obejrzenia powierzchni przeznaczonej do wynajęcia.

W celu otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży i Pozyskiwania Funduszy, tel. (12) 6192 316 (lub 352), 509924055, e-mail: fundusze@muzeumkrakowa.pl