Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN
Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiczną, wszystkie oddziały Muzeum Krakowa będą nieczynne w dniach 7 listopada 2020 - 31 stycznia 2021. Zapraszamy niebawem!

Zaproszenie do składania ofert najmu lokalu użytkowego w oddziale „Rynek Podziemny” w Krakowie

Kontakt
Dział Sprzedaży i Pozyskiwania Funduszy tel. (12) 6192316, 509924055 email: fundusze@muzeumkrakowa.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa z siedzibą w Krakowie, Rynek Główny 35, zaprasza Państwa do składania ofert najmu powierzchni użytkowej w oddziale „Rynek Podziemny”, mieszczącym się w podziemiach Rynku Głównego, będącym jednym z najczęściej odwiedzanych i najbardziej rozpoznawalnych obiektów muzealnych w Krakowie.

Opis oferty najmu lokalu:

1.         Oferta obejmuje najem powierzchni użytkowej 17m2, położonej na poziomie -1, na trasie wystawy „Śladem Europejskiej tożsamości Krakowa”.
2.        Lokal przeznaczony jest na prowadzenie sklepu oferującego wyroby szeroko rozumianego rzemiosła tradycyjnego,  jak np.  rymarstwo i kaletnictwo, stolarstwo, kowalstwo tradycyjne, wyrób tradycyjnych instrumentów muzycznych, wyrób ceramiki i biżuterii stylizowanej, tkactwo i hafciarstwo artystyczne lub inne związane tematycznie z treścią wystawy.
3.        Działalność w lokalu może być prowadzona w godzinach zwiedzania wystawy.
4.        Lokal jest wyposażony w regały i ladę sklepową. Istnieje możliwość innej aranżacji wynajmowanej przestrzeni.
5.        Koszty najmu:
a) miesięczny czynsz najmu,
b) zużycie wody i odprowadzenie nieczystości,
c) energia elektryczna,
d) ogrzewanie c.o,
e) wywóz odpadów komunalnych.

6.        Czas trwania umowy – umowa na czas oznaczony do dnia 30.09.2022 r. z możliwością przedłużenia. Data rozpoczęcia działalności do ustalenia.
7.        Minimalna stawka czynszu za 1m2 wynosi 80 zł netto.

Oferty prosimy składać do dnia 01.02.2021 r.

Oferty powinny zawierać

a)       dane oferenta – pełna nazwa, adres siedziby, NIP/Regon, dane kontaktowe,
b)       krótki opis prowadzonej przez oferenta działalności,
c)       koncepcję prowadzenia działalności w lokalu,
d)       deklarowaną datę rozpoczęcia działalności,
e)       deklarowaną wysokość miesięcznego czynszu najmu netto.

Serdecznie zapraszamy do osobistego obejrzenia powierzchni przeznaczonej do wynajęcia.

W celu umówienia spotkania lub otrzymania informacji dotyczących sposobu składania ofert prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Sprzedaży i Pozyskiwania Funduszy, tel. (12) 6192316, 509924055 lub email: fundusze@muzeumkrakowa.pl
Kontakt