Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Szanowni Państwo, w związku z trwającymi przygotowaniami do wystawy obejmującej twórczość artystyczną Włodzimierza Tetmajera, poszukujemy prac malarskich, rysunkowych lub opracowanych w innych technikach jego autorstwa. Więcej informacji w zakładce Wydarzenia >> Aktualności.

Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie

Pałac Krzysztofory, zaprasza na spotkania z cyklu „ Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie”!

Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie, to cykl spotkań dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat, podczas których znani krakowianie czytają utwory związane z Krakowem. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w niedzielne przedpołudnie (godz. 10.00) w Pałacu Krzysztofory.

Informacje organizacyjne:

Spotkania odbywają się o godzinie 10:00 w Sali Miedzianej; II piętro wystawa Szopki w Pałacu Krzysztofory (Pałac Krzysztofory, Rynek Główny 35).
Są przeznaczone dla dzieci w wieku 4-10 lat.

Limit osób: 20
Cena: 10 zł/dziecko (jeden opiekun wstęp wolny)
Konieczność rezerwacji miejsc oraz możliwość zakupu biletów w Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków,
tel.: 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl