Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej

Czas zacząć budować zwierzyniecką szopkę!

Kolorowa grafika. Bałwan w czapce i szaliku na niebieskim tle.
Najważniejsze informacje
Warsztaty dla rodzin z dziećmi (5–10 lat)

Ferie w muzeum to cykliczny program organizowany przez Muzeum Krakowa w okresie ferii zimowych. Nasza oferta jest skierowana do dzieci wraz z rodzicami, a także do młodzieży.

Czas trwania zajęć wynosi od jednej do półtorej godziny.
Udział w wydarzeniach realizowanych w ramach programu Ferie w muzeum jest odpłatny.
Bilety:
dzieci i młodzież (do lat 18): 10 zł
bezpłatny wstęp przysługuje jednemu opiekunowi, pozostali opiekunowie: 10 zł
posiadaczom Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem przysługuje 50% zniżki, tj. bilet w cenie 5 zł
Rezerwacja: Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków, tel. 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl
Bilety na wydarzenia można zakupić w Centrum Obsługi Zwiedzających oraz w miarę możliwości kasach muzealnych oddziałów realizujących zajęcia (za wyjątkiem Celestatu).

Muzeum Krakowa zaprasza na wydarzenie w ramach Ferii w Muzeum 2023!

Święta Bożego Narodzenia już za nami, zatem najwyższa pora wziąć się do pracy! Czy wiecie, że krakowscy szopkarze, a zwłaszcza ci ze Zwierzyńca, swoje szopki przygotowują przez cały rok? A żeby zdążyć przed konkursem, pracę zaczynają właśnie zaraz po świętach. Zapraszamy do Domu Zwierzynieckiego na warsztaty, na których będziecie mogli dowiedzieć się, czym szopka krakowska różni się od każdej innej, oraz rozpocząć pracę nad własnym arcydziełem. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Osoba prowadząca: Maria Lempart
Kolorowa grafika. Bałwan w czapce i szaliku na niebieskim tle.
Najważniejsze informacje
Warsztaty dla rodzin z dziećmi (5–10 lat)

Czas trwania zajęć wynosi od jednej do półtorej godziny.
Bilety:
dzieci i młodzież (do lat 18): 10 zł