Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Szanowni Państwo, w związku z trwającymi przygotowaniami do wystawy obejmującej twórczość artystyczną Włodzimierza Tetmajera, poszukujemy prac malarskich, rysunkowych lub opracowanych w innych technikach jego autorstwa. Więcej informacji w zakładce Wydarzenia >> Aktualności.

Dawne pieśni weselne – warsztaty muzyczne

Rydlówka, oddział Muzeum Krakowa, zaprasza na warsztaty z cyklu „Herbatka u Rydla”.

Na warsztatach poznamy kilka pieśni z różnych regionów Polski, które towarzyszyły obrzędowości związanej z cyklem życia człowieka. Będą to głównie pieśni weselne, skupione wokół postaci panny młodej i zmiany jej statusu z panny w mężatkę. Udział w warsztatach nie wymaga posiadania żadnej wcześniejszej wiedzy ani umiejętności.
Osoba prowadząca: Marta Derejczyk

Limit osób: 15
Cena: 15 zł
Konieczność rezerwacji miejsc oraz możliwość zakupu biletów w kasie oddziału oraz w Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków,