Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN

Dbamy o higienę rąk, czyli jak skutecznie zwalczyć smoka Brudo!

Zapraszamy na warsztaty dla dzieci!

Potwory zasiedlają niemal całą naszą planetę, gdzie się nie ruszysz – one są! W Krakowie – Smok Wawelski, w Skandynawii – całe rzesze trolli, w Himalajach – Yeti… Ale nie ma się czego bać! Te wszystkie stwory to czysta fantazja!

Tak naprawdę w życiu do czynienia mamy tylko z jednym potworem – smokiem BRUDO. Smok ten potrafi sprawić, że chorujemy - bo każda z jego głów może wpuścić do naszego organizmu całą masę szkodliwych patogenów. Dlatego musimy być nieustannie czujni, bo on ciągle czyha na nas i jest gotowy nas zaatakować!  A jak walczyć ze smokiem Brudo? Sposób jest jeden – właściwa higiena rąk!

Zapraszamy na warsztaty walki ze smokiem Brudo – pełne zabaw, doświadczeń i potrzebnej wiedzy o tym, jak i dlaczego woda z mydłem skutecznie mogą zwalczyć patogeny na naszych rękach.

Warsztaty przeznaczone dla dzieci z klas 0-3, czas trwania około 75 minut.

Obowiązują zapisy: info@muzeumkrakowa.pl

Wydarzenie organizowane przez mecenasa wystawy: Fundację ZIKO dla Zdrowia