Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN
Informujemy, że Centrum Obsługi Zwiedzających przeniosło się do Pałacu Krzysztofory. Zapraszamy!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2021

Zapraszamy do oddziałów Pałac Krzysztofory oraz Muzeum Podgórza na wydarzenia w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2021.

Oddział Pałac Krzysztofory
Rynek Główny 35, 31-011 Kraków

17 września, godz. 16.00
Oprowadzanie po odrestaurowanym skrzydle Pałacu Krzysztofory

18, 19 września, godz. 12.00
Oprowadzanie po odrestaurowanym skrzydle Pałacu Krzysztofory
Wstęp wolny.

19 września o godz. 10.00 propozycja dla rodzin z dziećmi:
Moja własna świątynia muz, czyli muzealne warsztaty - zamysłem warsztatów będzie próba odpowiedzi na pytania: co to jest muzeum? Czym jest zabytek? Czym jest wystawa?
Wstęp wolny.

Obowiązuje limit uczestników. Zapisy w Centrum Obsługi Zwiedzających: info@muzeumkrakowa.pl

Projekt: Krzysztofory od nowa – Muzeum Kompletne: modernizacja i remont konserwatorski Pałacu Krzysztofory wraz z przystosowaniem jego funkcji do realizacji zadań nowoczesnego, wielofunkcyjnego obiektu muzealnego. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach działania 8.1 oś priorytetowa VIII Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014–2020.

Oddział Muzeum Podgórza
Limanowskiego 51, 30-553 Kraków
17. 09 - piątek, godzina 12.00
Oprowadzanie po wystawie "Miasto pod Kopcem Kraka"
18.09. - sobota, godzina 12.00
Oprowadzanie po wystawie "Miasto pod Kopcem Kraka"
Wstęp wolny.

Uczestnicy wydarzeń zobowiązani są respektować nakazy i zakazy obowiązujące w związku z trwającą epidemią COVID-19, w tym zasłaniać nos i usta w budynkach Muzeum.