Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W związku z prowadzonymi pracami remontowymi, w dniach 07.09.22 – 09.10.22 r. wyłączona zostaje czasowo ze zwiedzania wystawa stała prezentowana w Muzeum Podgórza - „Miasto pod Kopcem Kraka”. Wystawa czasowa "Stał dwór szlachecki" będzie prezentowana bez zmian.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2022 w Muzeum Krakowa

Kolorowy plakat reklamujący wydarzenie
Najważniejsze informacje
Obowiązuje limit uczestników. Zapisy na wydarzenia w Pałacu Krzysztofory w Centrum Obsługi Zwiedzających: info@muzeumkrakowa.pl

Zapraszamy do Pałacu Krzysztofory na wydarzenia w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2022.

Pałac Krzysztofory

• 7 października, godz. 16.00 (piątek)
Oprowadzanie po wystawie stałej „Kraków od początku, bez końca”
Wstęp wolny, limit: 20 osób