Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN
Informujemy, że Centrum Obsługi Zwiedzających przeniosło się do Pałacu Krzysztofory. Serdecznie zapraszamy!

Drukowanie roślin - warsztaty dla dzieci w wieku 7–12 lat

Zapraszamy na zajęcia z cyklu Bronowice jak malowane, będące częścią cyklu Lato w mieście 2021 w Muzeum Krakowa.

Rośliny, a szczególnie kwiaty, to niezwykle wdzięczny materiał do tworzenia pięknych… druków. Podczas warsztatów artystka Justyna Mazur zaprezentuje Wam swój warsztat i przybliży technikę nanoszenia farby i używania prasy graficznej. Każdy będzie mógł przygotować własną kompozycję roślinną i ją wydrukować, a tym samym stworzyć oryginalną grafikę!

Termin: 19 sierpnia 2021, godz. 17:00
Miejsce: Rydlówka, ul. W. Tetmajera 28
Prowadząca: Justyna Mazur-Kiwer
Udział w zajęciach realizowanych w ramach programu jest odpłatny:

10,00 zł brutto od osoby (w przypadku zajęć dla dzieci wstęp bezpłatny przysługuje jednemu opiekunowi; drugi opiekun jest zobowiązany ponieść opłatę jak w przypadku dziecka)

80,00 zł brutto od dziecka w przypadku dwudniowych zajęć „Dynamiczne spotkania artystyczne w rytmie slow” realizowanych w ramach cyklu „Bronowice jak malowane” przez oddział Rydlówka

Bilety na warsztaty i oprowadzania są do nabycia w kasie danego oddziału lub filii Muzeum prowadzących zajęcia. Sprzedaż biletów na spacery odbywa się online przez stronę www.bilety.mhk.pl.

Rezerwacje na warsztaty i oprowadzania prowadzi Centrum Obsługi Zwiedzających:
Rynek Główny 1, 31-042 Kraków, tel. 12 426 50 60, info@muzeumkrakowa.pl

W przypadku spacerów zakup biletów przez stronę www.bilety.mhk.pl uznawany jest za równoznaczny z rezerwacją.

Posiadaczom Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem przysługuje 50% zniżki na  zajęcia, tj. bilet w cenie 5,00 zł brutto oraz 40,00 zł brutto w przypadku zajęć „Dynamiczne spotkania artystyczne w rytmie slow” realizowanych w ramach cyklu „Bronowice jak malowane”.

Osoby biorące udział w warsztatach i spacerach zobowiązane są przestrzegać nakazów i zakazów obowiązujących w muzeum w związku ze stanem zarożenia epidemicznego Covid-19.