Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W najbliższy poniedziałek, 17 stycznia nie będzie dostępu do Pałacu Krzysztofory od strony Rynku Głównego. Proszę o korzystanie w tym dniu z bramy od ulicy Szczepańskiej.

Działalność parafii św. Józefa w Podgórzu w czasie II wojny światowej

Apteka Pod Orłem, oddział Muzeum Krakowa, zaprasza na wykład online!

Parafia św. Józefa w Podgórzu była tą na terenie której w marcu 1941 roku Niemcy utworzyli getto. Wykład zaprezentuje działalność tej parafii, w tym również różnego rodzaju pomoc świadczoną na rzecz mieszkańców getta.

Zapraszamy serdecznie na transmisję na stronie Facebook Apteka Pod Orłem
Osoba prowadząca: Wojciech Baliński

INFORMACJA WS. PASZPORTÓW COVIDOWYCH

Muzeum Krakowa informuje, że w związku z wprowadzonymi z dniem 1 grudnia 2021 r. obostrzeniami dotyczącymi ograniczenia liczby osób zwiedzających wystawy i biorących udział w wydarzeniach edukacyjnych, a także wyłączenia spod tych ograniczeń osób zaszczepionych przeciwko Covid-19 - Muzeum umożliwiać będzie osobom zaszczepionym zwiedzanie oraz udział w wydarzeniach poza obowiązującymi limitami po przedstawieniu przez nie certyfikatu zaszczepienia (w postaci wydrukowanej lub cyfrowej). Przedstawienie certyfikatu jest oczywiście dobrowolne, jednak jego nieprzedstawienie może spowodować konieczność oczekiwania na wejście na wystawę lub niemożność uczestniczenia w wydarzeniu.
Wybierając się do Muzeum Krakowa, pamiętajcie zatem o certyfikatach!