Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej

Emausowe drzewko dla każdego - Kraków naprawdę dla wszystkich

Najważniejsze informacje
Limit miejsc: 15 osób
Spotkanie inkluzywne skierowane głównie do młodzieży oraz osób dorosłych g/Głuchych i słabosłyszących.
Udział Bezpłatny. Konieczna rezerwacja; Centrum Obsługi Zwiedzających e-mail: info@mhk.pl , tel. 12 426-50-60. Informacje o asyście i zapisy: Elżbieta Lang e-mail: e.lang@mhk.pl , 12 257-10-17 wew. 109/ 691-377-437

Zapraszamy na oprowadzanie z tłumaczeniem na Polski Język Migowy PJM.

Za oknem już wiosna, przyroda ponownie budzi się do życia, a ludzie, co raz chętniej wybierają się odpocząć w parkach i lasach. Zapraszamy Was, zatem na wspólne odkrywanie, co w liściach piszczy. W Pałacu Krzysztofory wyrósł, bowiem las emausowych drzewek, które zostały przyniesione na tegoroczny konkurs. A my spróbujemy się dowiedzieć, cóż to takiego jest to drzewko emausowe, dlaczego w Poniedziałek Wielkanocny krakowianie idą moknąć na Zwierzyniec i co z tym wszystkim mają wspólnego ptaki. Zapraszamy na angażujące zmysły oprowadzanie połączone z praktyką warsztatową.

Osoba prowadząca: Maria Lempart/ asysta: Elżbieta Lang
Najważniejsze informacje
Limit miejsc: 15 osób

Mecenas Muzeum Krakowa

Logo Wodociągi Miasta Krakowa S.A.

Sponsorzy oraz partnerzy wydarzenia: