Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN
Informujemy, że Centrum Obsługi Zwiedzających przeniosło się do Pałacu Krzysztofory. Serdecznie zapraszamy!

Gliniana Rydlóweczka - warsztaty ceramiczne dla dzieci w wieku 5–12 lat

Zapraszamy na zajęcia z cyklu Bronowice jak malowane, będące częścią cyklu Lato w mieście 2021 w Muzeum Krakowa.

Glina – pierwsza plastelina. Niezastąpiona, naturalna, ekologiczna, zdrowa. Możemy z niej stworzyć wszystko, co tylko chcemy! Podczas warsztatów będziemy lepić naszą wersję bronowickiej chaty. Chatki, która stanie się nie tylko ozdobą Waszych domów – będzie też mieć zastosowanie praktyczne!
PS. Pamiętajcie, że Wasze prace będą musiały zostać wypalone, więc nie będziecie mogli ich zabrać do domu tego samego dnia.

Terminy: 29 lipca 2021, godz. 17:00
5 sierpnia 2021, godz. 11:00
Miejsce: Rydlówka, ul. W. Tetmajera 28
Prowadząca: Małgorzata Knorr
Udział w zajęciach realizowanych w ramach programu jest odpłatny:
10,00 zł brutto od osoby (w przypadku zajęć dla dzieci wstęp bezpłatny przysługuje jednemu opiekunowi; drugi opiekun jest zobowiązany ponieść opłatę jak w przypadku dziecka).
Posiadaczom Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem przysługuje 50% zniżki na  zajęcia, tj. bilet w cenie 5,00 zł brutto.
Bilety na warsztaty są do nabycia w kasie danego oddziału lub filii Muzeum prowadzących zajęcia. Sprzedaż biletów na spacery odbywa się online przez stronę www.bilety.mhk.pl.
Rezerwacje na warsztaty prowadzi Centrum Obsługi Zwiedzających:
Rynek Główny 1, 31-042 Kraków, tel. 12 426 50 60, info@muzeumkrakowa.pl

Osoby biorące udział w warsztatach i spacerach zobowiązane są przestrzegać nakazów i zakazów obowiązujących w muzeum w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego Covid-19.