Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Szanowni Państwo, w związku z trwającymi przygotowaniami do wystawy obejmującej twórczość artystyczną Włodzimierza Tetmajera, poszukujemy prac malarskich, rysunkowych lub opracowanych w innych technikach jego autorstwa. Więcej informacji w zakładce Wydarzenia >> Aktualności.

Hydrozagadka, czyli niedziela z wystawą „Wisła. Re-kreacja” w Pałacu Krzysztofory

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy Wisła re-kreacja. Ten dzień wypełnimy po brzegi wiślanymi opowieściami i ciekawostkami.

Oprowadzanie rodzinne: Tropem krokodyla!

godz. 12:00

Rodzinne oprowadzanie po wystawie, dla małych, dużych i wszystkich młodych duchem. Ruszymy specjalną trasą, pełną niespodzianek, zagadek i wiślanych wątków. Będziemy tropić, wypatrywać, przeszukiwać i odkrywać! Naszym przewodnikiem w tej wyprawie będzie krokodyl.
A dlaczego? Tego i wielu innych ciekawostek z życia Wisły dowiecie się na spotkaniu. Zapraszamy do zaprzyjaźnienia się z naszą Rzeką.

Miejsce zbiórki: Pasaż Pałacu Krzysztofory
Prowadzenie: Joanna Gellner
Limit osób: 20
Wstęp w cenie biletu wstępu na wystawę
Konieczność rezerwacji
Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków,
tel.: 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Oprowadzanie kuratorskie: Z nurtem!

godz. 15:00

Klasyczne, a zarazem najlepsze źródło informacji o wystawie, czyli bezpośrednie spotkanie z kuratorem, który opowie zarówno o tym, co ciekawego możemy zobaczyć na wystawie, jak też o tym jak ona powstawała.

Miejsce zbiórki: Pasaż Pałacu Krzysztofory
Prowadzenie: Mateusz Niemiec
Limit osób: 20
Wstęp w cenie biletu wstępu na wystawę
Konieczność rezerwacji
tel.: 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.