Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W związku z prowadzonymi pracami remontowymi, w dniach 07.09.22 – 09.10.22 r. wyłączona zostaje czasowo ze zwiedzania wystawa stała prezentowana w Muzeum Podgórza - „Miasto pod Kopcem Kraka”. Wystawa czasowa "Stał dwór szlachecki" będzie prezentowana bez zmian.

HYDROZAGADKA, czyli niedziela z wystawą „Wisła. Re-kreacja” w Pałacu Krzysztofory

Kolorowy baner. Trzy kobiety leżące na plaży na ręcznikach, czytające gazetę. W tle Wawel.
Najważniejsze informacje
Odbiorcy: Dorośli
Osoba prowadząca: Mateusz Niemiec
Limit: 25 osób
Wstęp w cenie biletu wstępu na wystawę
Konieczność rezerwacji:
Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków,
tel.: 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Dział Fotografii Krakowskiej oraz Pałac Krzysztofory, oddział Muzeum Krakowa zapraszają do odwiedzenia wystawy „Wisła. Re-kreacja”. Ten dzień wypełnimy po brzegi wiślanymi opowieściami i ciekawostkami.

Oprowadzanie kuratorskie: Z nurtem!

Klasyczne, a zarazem najlepsze źródło informacji o wystawie, czyli bezpośrednie spotkanie z kuratorem, który opowie zarówno tym co ciekawego możemy zobaczyć na wystawie, jak też o tym jak ona powstawała.
Wydarzenie na żywo
Najważniejsze informacje
Odbiorcy: Dorośli
Osoba prowadząca: Mateusz Niemiec
Limit: 25 osób
Wstęp w cenie biletu wstępu na wystawę
Konieczność rezerwacji:
tel.: 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Powiązane wydarzenia