Bilety onlineDeklaracja dostepnościDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Szanowni Państwo, informujemy, iż 15 sierpnia (poniedziałek) wszystkie oddziały Muzeum Krakowa będą nieczynne.

HYDROZAGADKA, czyli sobota z wystawą „Wisła. Re-kreacja” w Pałacu Krzysztofory

Kolorowy baner. Trzy kobiety leżące na plaży na ręcznikach, czytające gazetę. W tle Wawel.
Najważniejsze informacje

Odbiorcy: Dorośli
Osoba prowadząca: Mateusz Niemiec (na poważnie)
Konieczność rezerwacji:
Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków,
tel.: 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Dział Fotografii Krakowskiej oraz Pałac Krzysztofory, oddział Muzeum Krakowa zapraszają do odwiedzenia wystawy „Wisła. Re-kreacja”. Ten dzień wypełnimy po brzegi wiślanymi opowieściami i ciekawostkami.

Oprowadzanie kuratorskie: Z nurtem!

Klasyczne, a zarazem najlepsze źródło informacji o wystawie, czyli bezpośrednie spotkanie z kuratorem, który opowie zarówno tym co ciekawego możemy zobaczyć na wystawie, jak też o tym jak ona powstawała.

Wydarzenie na żywo

Osoba prowadząca: Mateusz Niemiec
Najważniejsze informacje

Odbiorcy: Dorośli
Osoba prowadząca: Mateusz Niemiec (na poważnie)
tel.: 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Powiązane wydarzenia