Bilety onlineDeklaracja dostepnościDofinansowano ze środków Unii Europejskiej

HYDROZAGADKA, czyli sobota z wystawą „Wisła. Re-kreacja” w Pałacu Krzysztofory

Kolorowy baner. Trzy kobiety leżące na plaży na ręcznikach, czytające gazetę. W tle Wawel.
Najważniejsze informacje

Konieczność rezerwacji:
Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków,
tel.: 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Dział Fotografii Krakowskiej oraz Pałac Krzysztofory, oddział Muzeum Krakowa zapraszają do odwiedzenia wystawy „Wisła. Re-kreacja”. Ten dzień wypełnimy po brzegi wiślanymi opowieściami i ciekawostkami.

Oprowadzanie rodzinne: Tropem krokodyla!

Rodzinne oprowadzanie po wystawie, dla małych, dużych i wszystkich młodych duchem. Ruszymy specjalną przygotowaną trasą, pełną niespodzianek, zagadek i wiślanych wątków. Będziemy tropić, wypatrywać, przeszukiwać i odkrywać! Naszym przewodnikiem w tej wyprawie będzie krokodyl.

A dlaczego? Tego i wielu innych ciekawostek z życia Wisły dowiecie się na spotkaniu. Zapraszamy do zaprzyjaźnienia się z naszą Rzeką.

Wydarzenie na żywo

Najważniejsze informacje

tel.: 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Powiązane wydarzenia