Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W związku z prowadzonymi pracami remontowymi, w dniach 07.09.22 – 09.10.22 r. wyłączona zostaje czasowo ze zwiedzania wystawa stała prezentowana w Muzeum Podgórza - „Miasto pod Kopcem Kraka”. Wystawa czasowa "Stał dwór szlachecki" będzie prezentowana bez zmian.

Idealny plac Centralny!  Warsztaty plastyczno - architektoniczne dla dzieci

Grafika promująca wystawę „Plac Centralny. W poszukiwaniu centrum”. Chłopiec czytający gazetę na tle zdjęcia placu Centralnego.
Najważniejsze informacje
Wydarzenie towarzyszy wystawie „Plac Centralny. W poszukiwaniu centrum”.

Prowadzenie: Agata Kokoryn
Limit: 20 osób
Cena: 15 zł
Pierwszeństwo dla osób zapisanych:
Centrum Obsługi Zwiedzających, Pałac Krzysztofory, Rynek Główny 35, tel. 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Muzeum Nowej Huty, oddział Muzeum Krakowa, zaprasza na wydarzenie towarzyszące wystawie „Plac Centralny. W poszukiwaniu centrum”.

Po prezentacji archiwalnych zdjęć i krótkim spacerze po placu dzieci stworzą swoja własną wizję zabudowy placu Centralnego.
Najważniejsze informacje
Wydarzenie towarzyszy wystawie „Plac Centralny. W poszukiwaniu centrum”.

Prowadzenie: Agata Kokoryn
Limit: 20 osób
Cena: 15 zł
Pierwszeństwo dla osób zapisanych: