Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN

Kamera na nowohucian: SERCE NA TALERZU. Grill maNHattan BBQ, Śmietanka Nowohucka i Wesołe Gary

Nowa Huta to bardzo prężnie rozwijająca się dzielnica Krakowa, także pod względem kulinarnym. Wszyscy lubimy smacznie zjeść, ale nie każdy ma czas i ochotę, by gotować. Nowohuckie punkty gastronomiczne serwują nie tylko dania z różnych zakątków świata, ale także te tradycyjne – „jak u mamy”. Bez trudu znajdziemy coś dla siebie. Na forach internetowych smakosze dzielą się opiniami na temat tego, co ostatnio wprawiło w rozkosz ich podniebienia.

O tym, jak osiągnąć sukces i zdobyć serca nowohucian, a także o tym, jak radzić sobie z przeciwnościami, porozmawiamy z Katarzyną Pachacz ze Śmietanki Nowohuckiej, Ewą Piwowarską z Wesołych Garów i Piotrem Rondudą z Grill maNHattan BBQ.

Udział bezpłatny. Limit uczestników będzie zależny od aktualnych obostrzeń. Pierwszeństwo dla osób z rezerwacją w Centrum Obsługi Zwiedzających Muzeum Krakowa: e-mail: info@mhk.pl, telefon: 12 426 50 60.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na profilu Facebook Muzeum Nowej Huty.