Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Muzeum Krakowa wprowadza w grudniu 2022 roku ograniczenia funkcjonowania wszystkich oddziałów - zobowiązanie takie nakłada na nas „ustawa o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej” z 29 września 2022 r. Więcej informacji w zakładce AKTUALNOŚCI.

Legendy zaklęte w świetle i cieniu

Czarno biała grafika. Czarne wzgórza.  Szczytami idzie smok, owca, Wawel oraz szewczyk Dratewka.
Najważniejsze informacje
Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 7-9 lat
Miejsce: Sala Miedziana, Pałac Krzysztofory, Rynek Główny 35
Limit osób: 30 (łącznie: dzieci wraz z rodzicami)
Cena: 15 zł od dziecka
Konieczność rezerwacji miejsc oraz możliwość zakupu biletów w Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków,
tel.: 12 426 50 60, e-mail:info@muzeumkrakowa.pl

Pałac Krzysztofory, oddział Muzeum Krakowa, zaprasza na warsztaty dla rodzin z dziećmi.

10 grudnia zapraszamy na warsztaty dla rodzin z dziećmi „Legendy zaklęte w świetle i cieniu”.

Czy wiecie, że w piwnicach Pałacu Krzysztofory miał swoją pracownię alchemiczną Pan Twardowski? W legendzie o Twardowskim pojawia się nie tylko postać tego wielkiego alchemika, ale także samego … diabła! Co więcej, Twardowski zawarł z czartem pakt, a co z tego wyniknęło, dowiemy się podczas grudniowego spotkania. Zapraszamy na rodzinne warsztaty, podczas których sami przygotujemy figurki aby następnie wykorzystać je w przedstawieniu teatru cieni. Zapraszamy do wspólnej zabawy! Warsztaty poprowadzi Teatr Otwarty

Legendy zaklęte w świetle i cieniu to cykl warsztatów dla rodzin z dziećmi w wieku 7-9 lat, podczas których dzieci poznają bogaty świat krakowskich podań i opowieści. Podczas warsztatów  uczestnicy przygotowują postacie i scenografię związane z daną legendą. Następnie, z wykorzystaniem teatru cieni, przedstawiają opowieść, samodzielnie animując postacie. Warsztaty odbywają się w soboty w Sali Miedzianej pałacu Krzysztofory.

Warsztaty poprowadzi Teatr Otwarty

Legendy zaklęte w świetle i cieniu

Legendy zaklęte w świetle i cieniu to cykl warsztatów dla rodzin z dziećmi w wieku 7-9 lat, podczas których dzieci poznają bogaty świat krakowskich podań i opowieści. Podczas warsztatów uczestnicy przygotowują postacie i scenografię związane z daną legendą. Następnie, z wykorzystaniem teatru cieni, przedstawiają opowieść, samodzielnie animując postacie. Warsztaty odbywają się w soboty w Sali Miedzianej pałacu Krzysztofory.
Najważniejsze informacje
Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 7-9 lat
Miejsce: Sala Miedziana, Pałac Krzysztofory, Rynek Główny 35
Limit osób: 30 (łącznie: dzieci wraz z rodzicami)