Ustawienia prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Listówka, otwartka i pisanka, czyli historie niezwykłe karty pocztowej

Kolorowy obraz przedstawiający kobietę w stroju tradycyjnym.
Najważniejsze informacje

Limit: 25 osób
Grupa docelowa:  dzieci w wieku 6 – 12 lat i opiekunowie

Rezerwacje i sprzedaż biletów na wydarzenia towarzyszące wystawie dokonuje się w Centrum Obsługi Zwiedzających, parter Pałacu Krzysztofory; godziny otwarcia: poniedziałek – niedziela 10.00 – 19.00, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl , tel. (+48) 12 426 50 60.
Zajęcia dla rodzin z dziećmi w cenie 20 zł od dziecka (jednemu opiekunowi przysługuje darmowy wstęp)

Obrazy Wincentego Wodzinowskiego stały się bardzo znane i popularne, dzięki kolorowym reprodukcjom na kartach pocztowych. Kiedy narodził się pomysł wysyłania pocztówek, kto wymyślił jej popularną nazwę i jak zmieniał się jej wygląd na przestrzeni lat - dowiemy się podczas rodzinnego zwiedzania wystawy.

Prowadzenie: Elżbieta Lang
Kolorowy obraz przedstawiający kobietę w stroju tradycyjnym.
Najważniejsze informacje

Limit: 25 osób