Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W najbliższy poniedziałek, 17 stycznia nie będzie dostępu do Pałacu Krzysztofory od strony Rynku Głównego. Proszę o korzystanie w tym dniu z bramy od ulicy Szczepańskiej.

Mistrzejowicki pejzaż – maluję widok z okna - zajęcia plastyczne dla dzieci

Muzeum Nowej Huty, oddział Muzeum Krakowa, zaprasza na zajęcia plastyczne dla dzieci!

6 lutego 2022: Mistrzejowicki pejzaż – maluję widok z okna.
Godzina 11:00
• Muzeum Nowej Huty (os. Centrum E1)

Zajęcia dotyczyć będą współczesnego malarstwa. W jasny i prosty sposób, na podstawie prac prezentowanych na wystawie przestawiona zostanie idea twórczości, która wychodzi spod pędzla artystów żyjących i tworzących w Mistrzejowicach. Na wystawie zebrane są między innymi prace malarskie, które łączy wspólne hasło "widok z okna". Odwołując się do prac artystów malowanych w ich osiedlowych pracowniach dzieci namalują swój "widok z okna". Tworząc prace dzieci przy okazji dowiedzą się jak interpretować współczesne malarstwo. Do zajęć przygotowane będą odpowiednie materiały fotograficzne oraz materiały przydatne do zajęć praktycznych.

Dzieci w wieku 6-10 lat
Limit osób: 8 dzieci (z każdym może być jeden opiekun). Koszt 10 zł od dziecka (opiekun - wstęp bezpłatny).
Cena: 10 zł od dziecka (opiekun - wstęp bezpłatny).
Rezerwacja: Centrum Obsługi Zwiedzających, tel. (12) 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl
Miejsce zakupu biletów: Kasa oddziału Muzeum Nowej Huty

INFORMACJA WS. PASZPORTÓW COVIDOWYCH

Muzeum Krakowa informuje, że w związku z wprowadzonymi z dniem 1 grudnia 2021 r. obostrzeniami dotyczącymi ograniczenia liczby osób zwiedzających wystawy i biorących udział w wydarzeniach edukacyjnych, a także wyłączenia spod tych ograniczeń osób zaszczepionych przeciwko Covid-19 - Muzeum umożliwiać będzie osobom zaszczepionym zwiedzanie oraz udział w wydarzeniach poza obowiązującymi limitami po przedstawieniu przez nie certyfikatu zaszczepienia (w postaci wydrukowanej lub cyfrowej). Przedstawienie certyfikatu jest oczywiście dobrowolne, jednak jego nieprzedstawienie może spowodować konieczność oczekiwania na wejście na wystawę lub niemożność uczestniczenia w wydarzeniu.
Wybierając się do Muzeum Krakowa, pamiętajcie zatem o certyfikatach!