Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W najbliższy poniedziałek, 17 stycznia nie będzie dostępu do Pałacu Krzysztofory od strony Rynku Głównego. Proszę o korzystanie w tym dniu z bramy od ulicy Szczepańskiej.
Strona korzysta z ciasteczek!

Moja dzielnica – moje Mistrzejowice

Muzeum Nowej Huty, oddział Muzeum Krakowa, w ramach ferii zimowych zaprasza rodziny z dziećmi, dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym na warsztaty plastyczne!

Moja dzielnica – moje Mistrzejowice
Termin: 25 stycznia (wtorek), godz. 11.00

Grupa odbiorcza: rodziny z dziećmi, dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym

Opis: Gdzie najlepiej jeździ się na sankach, gdzie można kupić najsmaczniejsze lody? Na którym placu zabaw jest najlepsza zabawa? W którym parku ptaki najpiękniej śpiewają? W czasie zajęć poznamy historię dzielnicy Mistrzejowice, najważniejsze jej obiekty, a następnie, pracując z mapą, oznaczymy te punkty, które powinny trafić na listę największych atrakcji tej części Krakowa. Wykonamy również wizytówki dla każdej ze wskazanych atrakcji. To będzie nasza mapa! Nasze Mistrzejowice.

Osoba prowadząca: Piotr Kapusta

Zajęcia zorganizowane z obowiązującymi zasadami sanitarnymi.

Wstęp na wydarzenia jest płatny.

Cena biletów:
Zajęcia edukacyjne – 5 zł (wstęp bezpłatny dla jednego opiekuna)

Obowiązuje rezerwacja na wydarzenia, którą prowadzi Centrum Obsługi Zwiedzających:
Rynek Główny 1, 31-042 Kraków; tel. 12 426 50 60, info@muzeumkrakowa.pl 
Bilety można nabyć w kasach muzealnych oraz w Centrum Obsługi Zwiedzających.  

***
 
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19, obowiązuje limit wejść na wydarzenia edukacyjne wynoszący 1 os. na 15 m2.

Osób posiadających zaświadczenie o szczepieniu na COVID-19 lub status ozdrowieńca wyżej wymieniony limit nie obowiązuje.

Informacje związane z limitami zwiedzania wystaw są zawarte w regulaminie zwiedzania dostępnym na stronie www.muzeumkrakowa.pl

INFORMACJA WS. PASZPORTÓW COVIDOWYCH

Muzeum Krakowa informuje, że w związku z wprowadzonymi z dniem 1 grudnia 2021 r. obostrzeniami dotyczącymi ograniczenia liczby osób zwiedzających wystawy i biorących udział w wydarzeniach edukacyjnych, a także wyłączenia spod tych ograniczeń osób zaszczepionych przeciwko Covid-19 - Muzeum umożliwiać będzie osobom zaszczepionym zwiedzanie oraz udział w wydarzeniach poza obowiązującymi limitami po przedstawieniu przez nie certyfikatu zaszczepienia (w postaci wydrukowanej lub cyfrowej). Przedstawienie certyfikatu jest oczywiście dobrowolne, jednak jego nieprzedstawienie może spowodować konieczność oczekiwania na wejście na wystawę lub niemożność uczestniczenia w wydarzeniu.
Wybierając się do Muzeum Krakowa, pamiętajcie zatem o certyfikatach!

Powiązane oddziały

Powiązane aktualności