Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN

Niecodzienny Kraków: alchemicy, czarty, duchy - spacer dla młodzieży i dorosłych

W październikowy wieczór podążymy krakowskimi ścieżkami mistrzów alchemii, poszukamy śladów historii kryjących się za opowieściami o Czarnej Damie i innych duchach zamieszkujących krakowskie siedziby. Na koniec sprawdzimy, co kryją dziś legendarne piwnice krzysztoforskie.

Prowadzenie: Joanna Kantor-Witkowska
Spacer dla młodzieży i dorosłych
Miejsce zbiórki: Wieża Ratuszowa, Rynek Główny 1

Limit: 25 osób
Cena: 10 zł/osoby

Konieczność rezerwacji oraz możliwość nabycia biletów w Centrum Obsługi Zwiedzających: Rynek Główny 35, 31-011 Kraków,
tel. 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl
Spacer zapowiada czasową wystawę rzeźb Pawła Orłowskiego BOT RIDERS na placu Szczepańskim oraz na dziedzińcu i w sieni Pałacu Krzysztofory.
Wystawa jest wynikiem współpracy Artysty Pawła Orłowskiego z Akademią Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Muzeum Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
Muzeum Krakowa jest Partnerem Wystawy.

Wystawa wpisuje się w program wydarzenia Open Eyes Art Festival, będącego częścią Open Eyes Economy Summit.