Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN

O rycerzach zaklętych w gołębie, tajemniczym kogucie i Panu Twardowskim - warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat

Zapraszamy na niezwykłe warsztaty, w trakcie których poznamy legendy krakowskie.

Co łączy krakowskie gołębie, krzysztoforskiego koguta i Pana Twardowskiego? Sztuki magiczne i zaklęcia! Nader często spotykamy je w opowieściach i legendach. Zapraszamy do udziału w warsztatach, w trakcie których dzieci poznają bogaty świat legend i zwyczajów krakowskich. Podczas zajęć dzieci wcielą się w postacie znane z legend i wezmą udział w scenkach teatralnych.

Prowadzenie: Justyna Kasińska
Warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat
Sala Miedziana Pałacu Krzysztofory (Rynek Główny 35)

Limit: 25 osób
Cena: 10 z od osoby

Konieczność rezerwacji oraz możliwość nabycia biletów w Centrum Obsługi Zwiedzających: Rynek Główny 35, 31-011 Kraków,
tel. 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl
Warsztaty towarzyszą otwarciu wystawy rzeźb Pawła Orłowskiego BOT RIDERS na placu Szczepańskim oraz na dziedzińcu i w sieni Pałacu Krzysztofory.
Wystawa jest wynikiem współpracy Artysty Pawła Orłowskiego z Akademią Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Muzeum Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
Muzeum Krakowa jest Partnerem Wystawy.

Wystawa wpisuje się w program wydarzenia Open Eyes Art Festival, będącego częścią Open Eyes Economy Summit.