Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Bunt w systemie. Muzyczne przestrzenie wolności 1945 – 1989”

Najważniejsze informacje
Limit: 25 osób
Udział w cenie biletu wstępu na wystawę.
Bilety do nabycie w kasie Muzeum Nowej Huty.
Pierwszeństwo dla osób z rezerwacją w Centrum Obsługi Zwiedzających: e-mail: info@muzeumkrakowa.pl , tel. 12 426-50-60

Zapraszamy na oprowadzanie.

Od jazzu i rock’and’rolla do reggae, od bikiniarzy po punkowców, od „Melomanów” do „Dezertera”, od Krakowa przez Jarocin na Wybrzeże. Serdecznie zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie Zbigniewa Semika po wystawie „Bunt w systemie. Muzyczne przestrzenie wolności 1945 – 1989”. Gwarantujemy wyjątkową podróż w czasie i przestrzeni śladem antysystemowej muzyki czasów PRL-u.

Osoba prowadząca: Zbigniew Semik
Najważniejsze informacje
Limit: 25 osób
Udział w cenie biletu wstępu na wystawę.
Bilety do nabycie w kasie Muzeum Nowej Huty.