Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W związku z prowadzonymi pracami remontowymi, w dniach 07.09.22 – 09.10.22 r. wyłączona zostaje czasowo ze zwiedzania wystawa stała prezentowana w Muzeum Podgórza - „Miasto pod Kopcem Kraka”. Wystawa czasowa "Stał dwór szlachecki" będzie prezentowana bez zmian.

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Plac Centralny. W poszukiwaniu centrum”

Grafika promująca wystawę „Plac Centralny. W poszukiwaniu centrum”. Chłopiec czytający gazetę na tle zdjęcia placu Centralnego.
Najważniejsze informacje
Wydarzenie towarzyszy wystawie „Plac Centralny. W poszukiwaniu centrum”.

Osoba prowadząca: Bartosz Arkuszewski
Wstęp: 15 zł

Muzeum Nowej Huty, oddział Muzeum Krakowa, zaprasza na oprowadzanie po wystawie „Plac Centralny. W poszukiwaniu centrum” podczas wydarzenia Zajrzyj do Huty.

Oprowadzania kuratorskie wraz z „dyżurem”, podczas którego można będzie zadać pytania na temat wystawy.
Najważniejsze informacje
Wydarzenie towarzyszy wystawie „Plac Centralny. W poszukiwaniu centrum”.

Osoba prowadząca: Bartosz Arkuszewski
Wstęp: 15 zł