Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Muzeum Krakowa wprowadza w grudniu 2022 roku ograniczenia funkcjonowania wszystkich oddziałów - zobowiązanie takie nakłada na nas „ustawa o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej” z 29 września 2022 r. Więcej informacji w zakładce AKTUALNOŚCI.

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Stał dwór szlachecki”

Najważniejsze informacje
Wstęp w cenie biletu na wystawę
Brak rezerwacji

Muzeum Podgórza, oddział Muzeum Krakowa, zaprasza na oprowadzanie kuratorskie po wystawie czasowej.

Zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie po naszej nowej wystawie czasowej - "Stał dwór szlachecki"!

Poprowadzi je oczywiście kuratorka wystawy - Melania Tutak, która opowie Państwu nie tylko o niezwykłej historii czterech prawobrzeżnych dworów, ale przede wszystkim o ludziach z nimi związanych - zarówno postaciach historycznych jak i tych, którzy współcześnie pielęgnują pamięć o dworach i ich mieszkańcach.
Najważniejsze informacje
Wstęp w cenie biletu na wystawę