Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W tym roku zapisy na konkurs szopek krakowskich prowadzimy w formie elektronicznej. Wszystkie osoby chcące wziąć udział w konkursie proszone są o zapisywanie się poprzez formularz. Zapisy trwają do 5 grudnia. Link
Strona korzysta z ciasteczek!

Oprowadzanie po wystawie Trzepaki, Reksio, Atari: Tom Rollauer & Agata Klimek-Zdeb

Najważniejsze informacje
Limit: 25 osób
Udział w cenie biletu na wystawę. 
Pierwszeństwo dla osób z rezerwacją w Centrum Obsługi Zwiedzających: e-mail: info@muzeumkrakowa.pl , tel. 12 426-50-60

Program wydarzeń towarzyszących wystawie Trzepaki, Reksio, Atari.

Zapraszamy na wyjątkowe zwiedzanie wystawy „Trzepaki, Reksio, Atari”! Agata Klimek-Zdeb, kuratorka wystawy, oprowadzi po niej z wyjątkowym gościem – Tomem Rollauerem.

Tom Rollauer jest fotografem, filmowcem i grafikiem. Fascynuje go Nowa Huta, w której mieszka, oraz którą nieustannie dokumentuje i promuje. Prowadzi profil Facebook i kanał YouTube Visit Nowa Huta. Tom jest też autorem książki „Maj nejm iz retro”, która zabiera czytelnika w podróż do lat 80. XX wieku, – gdy w domach Polaków zaczęły się pojawiać pierwsze komputery (często wykorzystywane wyłącznie do gier!), a giełdy komputerowe były miejscem spotkań pasjonatów technologii.

Podczas oprowadzania podążymy śladem wspomnień Toma z dzieciństwa i młodości. Na pewno nie zabraknie opowieści o grze w kapsle, o najlepszych miejscach do zabawy w Nowej Hucie lat 80. XX w., o majsterkowaniu, o ulubionych zabawkach naszego gościa, oraz - oczywiście - o komputerach!

Jak zawsze w czasie oprowadzań po wystawie „Trzepaki, Reksio, Atari” głos będzie należał nie tylko do prowadzących, ale też to każdego, kto zechce dodać coś od siebie i podzielić się wspomnieniami.

Partnerzy wystawy: Fundacja Muzeum Komiksu, Muzeum Zabawek w Krakowie i Muzeum Elektroniki w Krakowie. 
Mecenas wystawy: Trefl S.A.
Wystawa dofinansowana ze środków Dzielnicy XVIII Nowa Huta.
Najważniejsze informacje
Limit: 25 osób
Udział w cenie biletu na wystawę. 
Pierwszeństwo dla osób z rezerwacją w Centrum Obsługi Zwiedzających: e-mail: info@muzeumkrakowa.pl , tel. 12 426-50-60

Powiązane oddziały