Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN
Informujemy, że Centrum Obsługi Zwiedzających przeniosło się do Pałacu Krzysztofory. Serdecznie zapraszamy!

Oznacz swoją książkę - warsztaty dla dzieci w wieku 7–12 lat

Zapraszamy na zajęcia z cyklu Bronowice jak malowane, będące częścią cyklu Lato w mieście 2021 w Muzeum Krakowa.

Warsztaty graficzne, podczas których – wykorzystując technikę linorytu – stworzymy wyjątkowe ekslibrisy. Nadadzą one domowym księgozbiorom niepowtarzalnego charakteru. A Wasze książki, nawet jeśli zaginą lub kiedy je komuś pożyczycie, z łatwością odnajdą drogę do domu.

Miejsce: Rydlówka, ul. W. Tetmajera 28
Prowadzenie: Żywa Pracownia

Lato w mieście 2021 w Muzeum Krakowa - informacje organizacyjne

Udział w zajęciach realizowanych w ramach programu Lato w mieście 2021 w Muzeum Krakowa jest odpłatny:
10,00 zł brutto od osoby (w przypadku zajęć dla dzieci wstęp bezpłatny przysługuje jednemu opiekunowi; drugi opiekun jest zobowiązany ponieść opłatę jak w przypadku dziecka).
Posiadaczom Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem przysługuje 50% zniżki na  zajęcia, tj. bilet w cenie 5,00 zł brutto.
Bilety na warsztaty są do nabycia w kasie danego oddziału lub filii Muzeum prowadzących zajęcia.
Rezerwacje na warsztaty prowadzi Centrum Obsługi Zwiedzających:
Rynek Główny 1, 31-042 Kraków, tel. 12 426 50 60, info@muzeumkrakowa.pl

Osoby biorące udział w warsztatach zobowiązane są przestrzegać nakazów i zakazów obowiązujących w muzeum w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego Covid-19.