Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W najbliższy poniedziałek, 17 stycznia nie będzie dostępu do Pałacu Krzysztofory od strony Rynku Głównego. Proszę o korzystanie w tym dniu z bramy od ulicy Szczepańskiej.
Strona korzysta z ciasteczek!

Poszukiwacze złotego rogu

Rydlówka, oddział Muzeum Krakowa, w ramach ferii zimowych zaprasza na grę terenową dla rodzin, dzieci i młodzieży w każdym wieku!

Poszukiwacze złotego rogu
Termin: 20 stycznia (czwartek), 10.00–15.00

Grupa odbiorcza: rodziny, dzieci i młodzież w każdym wieku

Krótki opis:

Bronowice Małe to fascynująca młodopolska wieś, którą swoim dramatem Wesele rozsławił Stanisław Wyspiański. Do dziś w Bronowicach można znaleźć ślady po gościach weselnych – zarówno tych prawdziwych, jak i tych wymyślonych przez artystę. Chcecie wiedzieć, co wydarzyło się tu na prawdę i gdzie teraz jest ZŁOTY RÓG?

Weźcie udział w naszej grze, a na pewno znajdziecie ciekawe odpowiedzi.

Osoba prowadząca: Ewelina Radecka, Joanna Zdebska-Schmidt

Wstęp na wydarzenia jest płatny.

Cena biletów:
Zajęcia edukacyjne – 5 zł (wstęp bezpłatny dla jednego opiekuna)

Obowiązuje rezerwacja na wydarzenia, którą prowadzi Centrum Obsługi Zwiedzających:
Rynek Główny 1, 31-042 Kraków; tel. 12 426 50 60, info@muzeumkrakowa.pl   
Bilety można nabyć w kasach muzealnych oraz w Centrum Obsługi Zwiedzających.  

***
 
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19, obowiązuje limit wejść na wydarzenia edukacyjne wynoszący 1 os. na 15 m2.

Osób posiadających zaświadczenie o szczepieniu na COVID-19 lub status ozdrowieńca wyżej wymieniony limit nie obowiązuje.

Informacje związane z limitami zwiedzania wystaw są zawarte w regulaminie zwiedzania dostępnym na stronie www.muzeumkrakowa.pl

INFORMACJA WS. PASZPORTÓW COVIDOWYCH

Muzeum Krakowa informuje, że w związku z wprowadzonymi z dniem 1 grudnia 2021 r. obostrzeniami dotyczącymi ograniczenia liczby osób zwiedzających wystawy i biorących udział w wydarzeniach edukacyjnych, a także wyłączenia spod tych ograniczeń osób zaszczepionych przeciwko Covid-19 - Muzeum umożliwiać będzie osobom zaszczepionym zwiedzanie oraz udział w wydarzeniach poza obowiązującymi limitami po przedstawieniu przez nie certyfikatu zaszczepienia (w postaci wydrukowanej lub cyfrowej). Przedstawienie certyfikatu jest oczywiście dobrowolne, jednak jego nieprzedstawienie może spowodować konieczność oczekiwania na wejście na wystawę lub niemożność uczestniczenia w wydarzeniu.
Wybierając się do Muzeum Krakowa, pamiętajcie zatem o certyfikatach!

Powiązane oddziały

Powiązane aktualności