Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej

Przygotowania do Pesach czas zacząć!

Kolorowa grafika. Bałwan w czapce i szaliku na niebieskim tle.
Najważniejsze informacje
Warsztaty dla rodzin z dziećmi (6–10 lat)

Ferie w muzeum to cykliczny program organizowany przez Muzeum Krakowa w okresie ferii zimowych. Nasza oferta jest skierowana do dzieci wraz z rodzicami, a także do młodzieży.

Czas trwania zajęć wynosi od jednej do półtorej godziny.
Udział w wydarzeniach realizowanych w ramach programu Ferie w muzeum jest odpłatny.
Bilety:
dzieci i młodzież (do lat 18): 10 zł
bezpłatny wstęp przysługuje jednemu opiekunowi, pozostali opiekunowie: 10 zł
posiadaczom Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem przysługuje 50% zniżki, tj. bilet w cenie 5 zł
Rezerwacja: Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków, tel. 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl
Bilety na wydarzenia można zakupić w Centrum Obsługi Zwiedzających oraz w miarę możliwości kasach muzealnych oddziałów realizujących zajęcia (za wyjątkiem Celestatu).

Muzeum Krakowa zaprasza na wydarzenie w ramach Ferii w Muzeum 2023!

Pesach, znane również jako Święto Wiosny, jest jednym z najważniejszych świąt w kalendarzu żydowskim. Dlaczego? To właśnie wyjaśnimy podczas przygotowań do tego święta. W czasie zajęć opowiemy o tym, jak przebiegają przygotowania na te wyjątkowe dni, a także omówimy obyczaje i tradycyjne smakołyki pojawiające się wówczas na stole. Wszystko to w trakcie tworzenia glinianych naczyń stołowych.

Osoba prowadząca: Aleksandra Gaj
Kolorowa grafika. Bałwan w czapce i szaliku na niebieskim tle.
Najważniejsze informacje
Warsztaty dla rodzin z dziećmi (6–10 lat)

Czas trwania zajęć wynosi od jednej do półtorej godziny.
Bilety:
dzieci i młodzież (do lat 18): 10 zł