Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Szanowni Państwo, w związku z trwającymi przygotowaniami do wystawy obejmującej twórczość artystyczną Włodzimierza Tetmajera, poszukujemy prac malarskich, rysunkowych lub opracowanych w innych technikach jego autorstwa. Więcej informacji w zakładce Wydarzenia >> Aktualności.

Rozstania - poszukiwania. Wojenne losy krakowian - warsztaty

Fabryka Oskara Schindlera, oddział Muzeum Krakowa, zaprasza na warsztaty dla rodzin z dziećmi.

Uczestnicy warsztatu dowiedzą się min. o  tragicznych wydarzeniach z okresu II wojny światowej z perspektywy indywidualnej mieszkańców Krakowa, jak również o doświadczeniach  tych, którzy opuścili miasto w momencie wybuchu wojny, jak i o tych, którzy sprowadzili się do niego później. Ich droga do Krakowa trwała niekiedy latami i wiodła przez kilka kontynentów.
Osoba prowadząca: Bartosz Heksel

Warsztaty są bezpłatne.