Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Szanowni Państwo, w związku z trwającymi przygotowaniami do wystawy obejmującej twórczość artystyczną Włodzimierza Tetmajera, poszukujemy prac malarskich, rysunkowych lub opracowanych w innych technikach jego autorstwa. Więcej informacji w zakładce Wydarzenia >> Aktualności.

Rzemieślniczy maj, czyli spotkanie z konserwatorem mebli i rzemiosła

Thesaurus Cracoviensis, oddział Muzeum Krakowa zaprasza na warsztaty dla dorosłych w ramach cyklu „Klinika dla rzeczy".

28.05.2022, godz. 10.00
W ramach spotkania odbędą się warsztaty połączone z krótkim wykładem na temat rodzaju i zastosowań drewna w rzemiośle i sztuce. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość spróbować barwić, politurować i złocić elementy drewniane. Na zakończenie zajęć porady i konsultacje dla słuchaczy z dziedziny konserwacji drewna i jego zabezpieczania.

Informacje organizacyjne

Zajęcia odbywają się w oddziale Thesaurus Cracoviensis, w Pracowniach Konserwacji przy ul. Księcia Józefa 337
Czas trwania poszczególnych zajęć – ok. 3 godz.
Koszt zajęć – 25 zł
Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
Rezerwacje: Centrum Obsługi Zwiedzających, Rynek Główny 35,
e-mail: info@muzeumkrakowa.pl, tel. 12 426 50 60
Zajęcia obywają się stacjonarnie z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.

Partner warsztatów