Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W najbliższy poniedziałek, 17 stycznia nie będzie dostępu do Pałacu Krzysztofory od strony Rynku Głównego. Proszę o korzystanie w tym dniu z bramy od ulicy Szczepańskiej.

Spacer po Mistrzejowicach - Sztuki plastyczne w Mistrzejowicach

Muzeum Nowej Huty, oddział Muzeum Krakowa, zaprasza na spacer po Mistrzejowicach!

11 kwietnia 2022: Sztuki plastyczne w Mistrzejowicach.

Spacer będzie okazją do zapoznania się z wybranymi przykładami sztuk wizualnych w Mistrzejowicach. Uczestnicy zobaczą m.in. istniejące realizacje w przestrzeni publicznej – rzeźby plenerowe Wiesława Bielaka, Antoniego Hajdeckiego i Mariana Kruczka oraz poznają genezę ich powstania. Będą także mieli możliwość poznania historii kształtowania się środowiska artystycznego Mistrzejowic oraz działalności Galerii „m”, założonej w 1974 roku, a działającej przy Klubie „Kuźnia”.
Prowadzenie: Monika Kozioł

Spacery po Mistrzejowicach (niedziele), limit 25 osób, koszt 10 zł, płatność przez Internet*

*szczegóły na temat płatności za poszczególne spacery zostaną podane na około 2 tygodnie przed wydarzeniem.

Na wszystkie wydarzenia z limitami miejsc, z wyjątkiem spacerów, pierwszeństwo mają osoby z zapisami dokonanymi w Centrum Obsługi Zwiedzających Muzeum Krakowa:
e-mail: info@muzeumkrakowa.pl, tel. (12) 426 50 60.

INFORMACJA WS. PASZPORTÓW COVIDOWYCH

Muzeum Krakowa informuje, że w związku z wprowadzonymi z dniem 1 grudnia 2021 r. obostrzeniami dotyczącymi ograniczenia liczby osób zwiedzających wystawy i biorących udział w wydarzeniach edukacyjnych, a także wyłączenia spod tych ograniczeń osób zaszczepionych przeciwko Covid-19 - Muzeum umożliwiać będzie osobom zaszczepionym zwiedzanie oraz udział w wydarzeniach poza obowiązującymi limitami po przedstawieniu przez nie certyfikatu zaszczepienia (w postaci wydrukowanej lub cyfrowej). Przedstawienie certyfikatu jest oczywiście dobrowolne, jednak jego nieprzedstawienie może spowodować konieczność oczekiwania na wejście na wystawę lub niemożność uczestniczenia w wydarzeniu.
Wybierając się do Muzeum Krakowa, pamiętajcie zatem o certyfikatach!