Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Rejestracja na IX Bieg Pamiętaj z nami 2023 trwa! Szczegóły w zakładce Wydarzenia >> Aktualności.

Spotkanie – debata: Teatr – praca i pasja

kolorowa grafika. Na granatowym tle jasnoniebieskie linie przekroju budynku teatru. W prawym górnym rogu logo Muzeum Krakowa, w przeciwstawnym roku tytuł i szczegóły wystawy.
Najważniejsze informacje
Spotkanie odbędzie się w Dzień Teatru (26 marca).
Spotkanie będzie nagrywane.

Udział bezpłatny

Zapisy:
Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory
Rynek Główny 35, 31-011 Kraków
e-mail: info@muzeumkrakowa.pl
Bilety na wydarzenia można zakupić w Centrum Obsługi Zwiedzających oraz w miarę możliwości kasie Domu pod Krzyżem (ul. Szpitalna 21)

Muzeum Krakowa zaprasza na spotkanie - debatę towarzyszącą wystawie „Maszyneria teatru”.

Spotkanie z udziałem różnych grup praktyków teatru dotyczyć będzie codziennej pracy w teatrze, zarówno współcześnie jak i na przełomie XIX i XX wieku. Pracownicy teatrów poproszeni zostaną o opowieść o swojej codziennej pracy a historycy o tym jak wyglądała sytuacja teatrów na przełomie XIX i XX wieku. Spotkanie będzie nagrywane.

• Marcin Fedorów – długoletni realizator dźwięku Narodowego Starego Teatru w Krakowie
  • Dorota Jarząbek Wasyl – historyk teatru, opisujące dzieje zaplecza teatralnego
  • Hubert Michalak/ Bartłomiej Oskarbski – aktor, inspicjent, wieloletni pracownik teatrów krakowskich i wrocławskich

Prowadzanie: Ewelina Radecka i Joanna Zdebska-Schmidt
Najważniejsze informacje
Spotkanie odbędzie się w Dzień Teatru (26 marca).
Spotkanie będzie nagrywane.

Udział bezpłatny

Zapisy:
Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory
Rynek Główny 35, 31-011 Kraków
e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Powiązane wydarzenia