Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W najbliższy poniedziałek, 17 stycznia nie będzie dostępu do Pałacu Krzysztofory od strony Rynku Głównego. Proszę o korzystanie w tym dniu z bramy od ulicy Szczepańskiej.
Strona korzysta z ciasteczek!

Spotkanie promocyjne katalogu towarzyszącego wystawie „Osiedleni. Mistrzejowice”.

Muzeum Nowej Huty, oddział Muzeum Krakowa, zaprasza na spotkanie promocyjne katalogu towarzyszącego wystawie, w których wezmą udział autorzy tekstów.

4 lutego 2022 - Salon Książki Krakowskiej w Muzeum Nowej Huty.
Godzina 18:00
Miejsce: Muzeum Nowej Huty (os. Centrum E1)

Rozmowa Marcina Barana z autorami tekstów w katalogu wystawy „Osiedleni. Mistrzejowice”. W spotkaniu wezmą udział (w nawiasach tytuły artykułów): kurator Maciej Miezian („O wystawie Osiedleni. Mistrzejowice”), Mateusz Niemiec („Wieś Mistrzejowice do końca XVIII wieku”), Magdalena Smaga („Wiosenne, Letnie, Jesienne i Zimowe. Architektura i arbanistyka zespołu osiedlowego Mistrzejowice”) i Wojciech Paduchowski („Res Publica Mistrzejowice, czyli Westerplatte Południowej Polski”)
Prowadzenie: Marcin Baran. 

Limit uczestników: 8.
Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko Covid-19 pod warunkiem okazania przez nich przy wejściu pracownikowi Muzeum certyfikatu lub innego dokumentu poświadczającego szczepienie. Limit może się zmienić w zależności od aktualnie obowiązujących obostrzeń.

Pierwszeństwo mają osoby z zapisami dokonanymi w Centrum Obsługi Zwiedzających Muzeum Krakowa: info@muzeumkrakowa.pl, tel. (12) 426 50 60.

Wydarzenie bezpłatne

INFORMACJA WS. PASZPORTÓW COVIDOWYCH

Muzeum Krakowa informuje, że w związku z wprowadzonymi z dniem 1 grudnia 2021 r. obostrzeniami dotyczącymi ograniczenia liczby osób zwiedzających wystawy i biorących udział w wydarzeniach edukacyjnych, a także wyłączenia spod tych ograniczeń osób zaszczepionych przeciwko Covid-19 - Muzeum umożliwiać będzie osobom zaszczepionym zwiedzanie oraz udział w wydarzeniach poza obowiązującymi limitami po przedstawieniu przez nie certyfikatu zaszczepienia (w postaci wydrukowanej lub cyfrowej). Przedstawienie certyfikatu jest oczywiście dobrowolne, jednak jego nieprzedstawienie może spowodować konieczność oczekiwania na wejście na wystawę lub niemożność uczestniczenia w wydarzeniu.
Wybierając się do Muzeum Krakowa, pamiętajcie zatem o certyfikatach!

Powiązane oddziały