Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W najbliższy poniedziałek, 17 stycznia nie będzie dostępu do Pałacu Krzysztofory od strony Rynku Głównego. Proszę o korzystanie w tym dniu z bramy od ulicy Szczepańskiej.

Spotkanie promocyjne katalogu towarzyszącego wystawie „Osiedleni. Mistrzejowice”.

Muzeum Nowej Huty, oddział Muzeum Krakowa, zaprasza na spotkanie promocyjne katalogu towarzyszącego wystawie, w których wezmą udział autorzy tekstów.

18 lutego 2022, godz. 18.00 – spotkanie wokół katalogu wystawy w Klubie „Kuźnia” – rozmowa z autorami tekstów w tej publikacji
Osiedle Złotego Wieku 14

Rozmowa Marcina Barana z autorami tekstów w katalogu wystawy „Osiedleni. Mistrzejowice”. W spotkaniu wezmą udział (w nawiasach tytuły artykułów): kurator Maciej Miezian („O wystawie Osiedleni. Mistrzejowice”), Maria Wąchała-Skindzier („Bloki, kapliczka, pętla tramwajowa, pomnik, klub. O kulturowym krajobrazie Mistrzejowice”), Monika Kozioł („Sztuki plastyczne w Mistrzejowicach”), Magdalena Smaga („Wiosenne, Letnie, Jesienne i Zimowe. Architektura i arbanistyka zespołu osiedlowego Mistrzejowice”) i Wojciech Paduchowski („Res Publica Mistrzejowice, czyli Westerplatte Południowej Polski”)
Osoba prowadząca: Marcin Baran

Limit: 20 osób
Wydarzenie bezpłatne

Rezerwacja: Centrum Obsługi Zwiedzających, tel. (12) 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

INFORMACJA WS. PASZPORTÓW COVIDOWYCH

Muzeum Krakowa informuje, że w związku z wprowadzonymi z dniem 1 grudnia 2021 r. obostrzeniami dotyczącymi ograniczenia liczby osób zwiedzających wystawy i biorących udział w wydarzeniach edukacyjnych, a także wyłączenia spod tych ograniczeń osób zaszczepionych przeciwko Covid-19 - Muzeum umożliwiać będzie osobom zaszczepionym zwiedzanie oraz udział w wydarzeniach poza obowiązującymi limitami po przedstawieniu przez nie certyfikatu zaszczepienia (w postaci wydrukowanej lub cyfrowej). Przedstawienie certyfikatu jest oczywiście dobrowolne, jednak jego nieprzedstawienie może spowodować konieczność oczekiwania na wejście na wystawę lub niemożność uczestniczenia w wydarzeniu.
Wybierając się do Muzeum Krakowa, pamiętajcie zatem o certyfikatach!