Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W związku z prowadzonymi pracami remontowymi, w dniach 07.09.22 – 09.10.22 r. wyłączona zostaje czasowo ze zwiedzania wystawa stała prezentowana w Muzeum Podgórza - „Miasto pod Kopcem Kraka”. Wystawa czasowa "Stał dwór szlachecki" będzie prezentowana bez zmian.

Szkuta czy galar – drewniane łodzie na rzece

Kolorowa grafika promująca wystawę. Kobiety leżące na plaży, w tle Wawel.
Najważniejsze informacje
Miejsce wydarzenia: Sala Jury Szopek Krakowskich, Pałac Krzysztofory II piętro
Limit osób: 25
Wstęp bezpłatny
Konieczność rezerwacji: Centrum Obsługi Zwiedzających: Rynek Główny 1, 31-042 Kraków, tel. 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Dział Fotografii Krakowskiej Muzeum Krakowa, zaprasza na wykład w ramach wydarzeń towarzyszących wstawie „Wisła. Re-kreacja”.

Wykład poświęcony historycznemu rozwojowi żeglugi wiślanej ze szczególnym uwzględnieniem rodzajów łodzi pływających po rzece oraz ich wykorzystania i przeznaczenia.
Osoba prowadząca: Jadwiga Klim
Kolorowa grafika promująca wystawę. Kobiety leżące na plaży, w tle Wawel.
Najważniejsze informacje
Miejsce wydarzenia: Sala Jury Szopek Krakowskich, Pałac Krzysztofory II piętro
Limit osób: 25
Wstęp bezpłatny