Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej

Tajemnice starej kamienicy, czyli przez dziurkę od klucza

Najważniejsze informacje
Limit osób: 10
Cena: 15 złotych
Konieczność rezerwacji w Centrum Obsługi Zwiedzających:
Rynek Główny 1, 31-042 Kraków, tel. 12 426 50 60, info@muzeumkrakowa.pl

Kamienica Hipolitów, oddział Muzeum Krakowa zaprasza na oprowadzanie.

Tuż przy Małym Rynku w Krakowie stoi Kamienica Hipolitów – Oddział Muzeum Krakowa, który od środy do niedzieli jest dostępny dla zwiedzających od godz. 10.00 do godz. 17.00. Jednak, gdy kamienicę opuszczają zwiedzający, a światła na wystawie zostają wygaszone, kamienica zaczyna żyć własnym – tajemniczym życiem. Pragniemy zaprosić Państwa serdecznie do Kamienicy Hipolitów „po godzinach”, na specjalne oprowadzanie, aby wspólnie odkryć i otworzyć drzwiczki do ukrytego mieszczańskiego świata, które na co dzień pozostają zamknięte.

Co można zobaczyć przez dziurkę od muzealnego klucza? Czy rodzina mieszkająca tu kilka wieków temu miała swoje sekrety? Co skrywają dawne sepety? Jak wygląda otwarcie wystawy? To wszystko i wiele więcej czeka na Państwa w Kamienicy Hipolitów. Zapraszamy do wspólnego rozpoczęcia udanego weekendu razem z nami!

Osoba prowadząca: Anna Magiera, Małgorzata Kuciel
Najważniejsze informacje
Limit osób: 10
Cena: 15 złotych