Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W najbliższy poniedziałek, 17 stycznia nie będzie dostępu do Pałacu Krzysztofory od strony Rynku Głównego. Proszę o korzystanie w tym dniu z bramy od ulicy Szczepańskiej.

Tu powstaną Mistrzejowice - zajęcia plastyczne dla dzieci

Muzeum Nowej Huty, oddział Muzeum Krakowa, zaprasza na zajęcia plastyczne dla dzieci!

27 lutego 2022, godzina 11:00 Tu powstaną Mistrzejowice.
• Muzeum Nowej Huty (os. Centrum E1)

Zajęcia plastyczne, podczas których uczestnicy zdobędą podstawowe informacje na temat historii Mistrzejowic, wybranych obiektach na ich terenie i niezrealizowanych mistrzejowickich projektach oraz zbudują własną dzielnicę Mistrzejowice.
Prowadzenie: Piotr Kapusta.

Zajęcia plastyczne podczas których uczestnicy zdobędą podstawowe informacje na temat historii Mistrzejowic, wybranych obiektach na ich terenie i niezrealizowanych mistrzejowickich projektach oraz zbudują własną dzielnicę Mistrzejowice.

Dzieci w wieku 6-10 lat
Limit osób: 8 dzieci (z każdym może być jeden opiekun).
Koszt: 10 zł od dziecka (opiekun - wstęp bezpłatny).
Rezerwacja: Centrum Obsługi Zwiedzających, tel. (12) 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Miejsce zakupu biletów: Kasa oddziału Muzeum Nowej Huty

INFORMACJA WS. PASZPORTÓW COVIDOWYCH

Muzeum Krakowa informuje, że w związku z wprowadzonymi z dniem 1 grudnia 2021 r. obostrzeniami dotyczącymi ograniczenia liczby osób zwiedzających wystawy i biorących udział w wydarzeniach edukacyjnych, a także wyłączenia spod tych ograniczeń osób zaszczepionych przeciwko Covid-19 - Muzeum umożliwiać będzie osobom zaszczepionym zwiedzanie oraz udział w wydarzeniach poza obowiązującymi limitami po przedstawieniu przez nie certyfikatu zaszczepienia (w postaci wydrukowanej lub cyfrowej). Przedstawienie certyfikatu jest oczywiście dobrowolne, jednak jego nieprzedstawienie może spowodować konieczność oczekiwania na wejście na wystawę lub niemożność uczestniczenia w wydarzeniu.
Wybierając się do Muzeum Krakowa, pamiętajcie zatem o certyfikatach!