Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN

Wieczór z legendą, spacer dla dzieci w wieku 6-12 lat

Muzeum Krakowa zaprasza na niezwykły spacer śladami krakowskich legend.

Skąd na Rynku krakowskim tyle gołębi? Kogo wzywa krakowski hejnał? Dokąd wiodą legendarne korytarze spod kościoła Mariackiego? Gdzie mieszka Czarna Dama z kalendarzem i kto wieczorami szepcze z krakowskimi kwiaciarkami?  By poznać odpowiedzi na wszystkie te pytania, zapraszamy na wieczorny spacer śladami krakowskich legend.
Spacer dla dzieci w wieku 6-12 lat

Prowadzenie: Joanna Kantor-Witkowska
Miejsce zbiórki: Wieża Ratuszowa, Rynek Główny 1

Limit: 25 osób
Cena: 10 zł od osoby

Konieczność rezerwacji oraz możliwość nabycia biletów w Centrum Obsługi Zwiedzających: Rynek Główny 35, 31-011 Kraków,
tel. 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl
Spacer zapowiada czasową wystawę rzeźb Pawła Orłowskiego BOT RIDERS na placu Szczepańskim oraz na dziedzińcu i w sieni Pałacu Krzysztofory.
Wystawa jest wynikiem współpracy Artysty Pawła Orłowskiego z Akademią Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Muzeum Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
Muzeum Krakowa jest Partnerem Wystawy.

Wystawa wpisuje się w program wydarzenia Open Eyes Art Festival, będącego częścią Open Eyes Economy Summit.