Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej

Miejsce: Muzeum i Centrum Ruchu Harcerskiego, ul Forteczna 28
Limit miejsc: bez limitu
Cena – udział bezpłatny
Informacje dodatkowe: Czas gry to zwykle od 1 do 1,5 godz. Wydawanie pakietów startowych do godz. 15.00

Muzeum Krakowa zaprasza na grę terenową w ramach programu Święta Rodziny Krakowskiej.

Zapraszamy do udziału w rodzinnej grze terenowej szlakiem przygód gen. Roberta Baden-Powella, założyciela skautingu. Eksplorując otoczenie jugowickiego fortu, śledząc mapę i rozwiązując różnorakie zadania dowiecie się jak powstał skauting, co wspólnego miał Bi-Pi z wilkiem i hipopotamem, dlaczego skauci witają się lewą ręką oraz co oznacza słowo Jamboree. Zapraszamy do wspólnej przygody pełnej emocji i dobrej zabawy!
Najważniejsze informacje
Miejsce: Muzeum i Centrum Ruchu Harcerskiego, ul Forteczna 28