Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN
Muzeum Krakowa znów otwarte! Zachęcamy do sprawdzania aktualnych godzin funkcjonowania oddziałów. Do zobaczenia!

"Współistnienie na ścianie" - happening malarski

W Muzeum Podgórza powstaje wystawa "Współistnienie", związana z życiem nas i naszego miasta w czasie pandemii Covid-19. Stańmy się jej częścią.

Zapraszamy na happening malarski, na dziedziniec "Pod dębem" w Muzeum Podgórza. Przybywajcie!
Artyści amatorzy, profesjonaliści, wszyscy którzy chcecie wypowiedzieć się artystycznie i podzielić się z nami i z innymi swoimi radościami, nadziejami i lękami okresu pandemii.
Do dyspozycji będziemy mieć pędzle, farby elewacyjne i specjalnie przygotowane podłoża malarskie. Happening poprowadzi krakowski artysta steet-art`owy, Artur Wabik.
Prace staną się częścią wystawy "Współistnienie".
Wspólnie, sztuką uderzmy w pandemię!

Zapisy na happening – Centrum Obsługi Zwiedzających: tel.: 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl
Limit 8 osób w grupie, a grupy pracują w godzinach: 10:00, 12:00, 14:00, 16:00.

Mecenas wystawy "Współistnienie"