Bilety onlineDeklaracja dostepnościEN

Współistnienie z COVID 19/20/21/? - dyskusja z ekspertami

Miejsce: Sala Miedziana, Pałac Krzysztofory

Spotkanie będzie również transmitowane online na fanpage’u Muzeum Krakowa.
W ramach wydarzeń towarzyszących wystawie Współistnienie zapraszamy na spotkanie ze specjalistami.

Wokół wirusa SARS-CoV-2 oraz wywoływanej nim choroby COVID-19 wciąż jest wiele niedopowiedzeń, niezweryfikowanych informacji czy czasem wręcz kłamstw. Większość z nas wiedzę o obecnej sytuacji czerpie z mediów, gdzie często mnogość informacji powoduje nasze zagubienie. Podczas spotkania wybitni specjaliści w swoich dziedzinach będą rozmawiać o sytuacji epidemiologicznej, która miała i ciągle ma miejsce na całym świecie. Obok wsłuchania się w słowa autorytetów będą Państwo mieli także możliwość zadawania pytań – na miejscu, lub już teraz.

Paneliści:
  • lek. Lidia Stopyra (Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie)
  • prof. dr hab. Andrzej Matyja (Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej)
Rozmowę poprowadzi Mateusz Zdeb - kurator wystawy "Współistnienie".

Nasi specjaliści postarają się odpowiedzieć na wybrane pytania , które pojawią się w tym wydarzeniu lub w postach informujących o tym spotkaniu.
Limit osób chętnych na udział stacjonarny.

Obowiązują wcześniejsze zapisy w Centrum Obsługi Zwiedzających:
e-mail: info@muzeumkrakowa.pl, telefon: 12 426 50 60

Wydarzenie towarzyszy wystawie Współistnienie